Şimdi AraHikaye

background
 • 0 555 447 59 89
 • BEŞİKTAŞ KORKU EVİ
 • 3 KATLI KONAK
 • 7 BÖLÜM
 • YAŞANMIŞ GERÇEK BİR HİKAYE!
 • CANLI AKTÖRLER
 • GRUBA ÖZEL VİDEO
 • TİYATRAL SAHNELER!

Yeteri Kadar Cesur musun?

HİKAYE

Dehşet Konağı anlatılanlara göre 1920’li yıllarda inşa edilmiş ve bu konağa yıllardır kimse adım atmamıştır. İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra cerrahi üzerine ihtisasını yapmak üzere Almanya’ya giden ve burada Nazi Askerleri tarafından özel deneylerde zorla görev aldırılan Dr. Kemal Arıtürk ve eşi Hicran Hanım’a ait olan bu evde küçük kızları Latife’nin başına gelen bir olayla ailenin dünyası kararır. Doktor Kemal Bey kızının tedavisi için akıl almaz deneyler düzenlemektedir. Hicran Hanım eşinin çılgınlıklarına daha fazla dayanamaz ve kendini asarak öldürür. Söylenenlere göre kısa bir süre sonra da Kemal Bey ve Latife de vefat etmiştir. Ölümleri incelemek için eve giren hiç kimse sağ çıkamamıştır. Komşular hala evden gelen çığlıklar ve ayak sesleri duyduklarını söylüyorlar. Henüz kimse eve girip bu sırrı çözemedi. Peki ya sen, korku evi için yeteri kadar cesur musun?

Kurallar

 • Beşiktaş Korku Evi’ne geliyorsanız kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
 • Süre 60 dakikadır. Geç kalırsanız ek süre verilmez.
 • İstediğiniz zaman oyunu sonlandırabilirsiniz fakat tekrar oyuna devam edemezsiniz.
 • Cep telefonu kullanmak, fotoğraf, video çekimi ve ses kaydı yapmak kesinlikle yasaktır.
 • Oyun hamileler, epilepsi, klostrofobi, panik atak, kalp gibi sağlık sorunları olanlar için uygun olmayabilir, sorumluluk size aittir.
 • Şiddet, zorlama ve güç gerektirecek unsur yoktur dolayısıyla oluşabilecek hasarlardan siz sorumlusunuz.
 • Oyun sırasında korku unsurlarına kasıtlı temas, tekme, yumruk atmak ve cisim fırlatmak kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde oyun sonlandırılır.
 • Sınırsız ipucu alma ve doyasıya eğlenme hakkına sahipsiniz.

ŞİRKETLER İÇİN

Şirketimiz korku ve macera temalı evden kaçış oyunları sunarak şirket çalışanlarının takım çalışması, zaman yönetimi ve ekip içi iletişim yeteneklerini geliştirmeyi, zorlayıcı oyunlarıyla farklı bakış açısı ve en önemlisi motivasyon kazandırmayı hedeflemektedir. 60 dakika süren kaçış oyunu zeka, cesaret, analitik düşünme becerisi ve ekip ruhu gerektirmekle birlikte son derece eğlencelidir.

Şirketinizin etkinlik amacı ve mesajınıza uygun olarak korku oyununun kurgusu, hedef objeleri, katılımcı süresi ve zamanlamasını size göre ayarlayabiliriz. Ödül töreni, yarışma, kokteyl gibi aktivitelerle etkinliğinizi çeşitlendirebiliriz.

Talep doğrultusunda çalışanların ekip içerisindeki öne çıkan özellikleri ve takım çalışmasına yönelik yatkınlıklarını değerlendirdiğimiz kısa bir rapor sunabiliriz.

OKULLAR İÇİN

Sosyal etkinlikler öğrencilerin özgüvenlerini ve sorumluluk duygularını geliştirir. Sadece müfredat odaklı eğitimin yetersizliği günümüzde başarılı kurumlar tarafından farkedilmiş, ders dışı aktiviteler eğitim uygulamalarının önemli bir parçası olmuştur.

Şirketimizde hedefimiz öğrencileri ders ve sınav stresinden uzaklaştırmak, eğitim motivasyonlarını arttırmak, takım çalışması olarak gerçekleştirilen evden kaçış oyunu ile sorumluluk, işbirliği duygusu ve iletişim becerilerini geliştirmek, sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktır.

ÖZEL GÜNLER

Doğum günü, evlilik teklifi, yıl dönümü, anneler günü gibi özel günleriniz için talebiniz doğrultusunda bir plan yaparak gününüzü eşsiz kılabiliriz. Ayrı bölümlere saklanıp hayalet kılığına giren arkadaşlar, şifrelerden çıkan hediyeler, son odada gelen evlilik teklifi gibi çeşitlendirebileceğimiz senaryolarla özel gününüzü korku evinde kutlayabilirsiniz.

HEMEN REZERVASYON YAP

3 kişi 150 TL - 4 kişi 180 TL - 5 kişi 200 TL - 6 kişi 240 TL - 7 kişi 280 TL - 8 Kişi 320 TL

Oyunumuzda yalnızca nakit ödeme geçerlidir.

Bize Ulaşın

Franchise, danışmanlık ve talepleriniz için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Konu

İletiniz

0 555 447 59 89

Sinanpaşa Mah. Küçük Remzi Sok. No:4 34353 Beşiktaş / İSTANBUL

info@besiktaskorkuevi.com