background
 • 3 KATLI KONAK
 • 90 YILLIK GİZEM
 • 7 ZORLAYICI BÖLÜM
 • BEŞİKTAŞ ÇARŞI'DA YAŞANMIŞ GERÇEK BİR HİKAYE!

Yeteri Kadar Zeki Misin?

HİKAYE

Gizemli Konak anlatılanlara göre 1920’li yıllarda inşa edilmiş ve bu konağa yıllardır kimse adım atmamıştır. İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra cerrahi üzerine ihtisasını yapmak üzere Almanya’ya giden ve burada Nazi Askerleri tarafından özel deneylerde zorla görev aldırılan Dr. Kemal Arıtürk ve eşi Hicran Hanım’a ait olan bu evde küçük kızları Latife’nin başına gelen bir olayla ailenin dünyası kararır. Doktor Kemal Bey kızının tedavisi için akıl almaz deneyler düzenlemektedir. Hicran Hanım eşinin çılgınlıklarına daha fazla dayanamaz ve kendini asarak öldürür. Söylenenlere göre kısa bir süre sonra da Kemal Bey ve Latife de vefat etmiştir. Ölümleri incelemek için eve giren hiç kimse sağ çıkamamıştır. Komşular hala evden gelen çığlıklar ve ayak sesleri duyduklarını söylüyorlar. Henüz kimse eve girip bu sırrı çözemedi. Peki ya sen, yeteri kadar zeki misin?

KURALLAR

 • Oyunumuza katılıyorsanız kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
 • Süre 60 dakikadır. Geç kalırsanız ek süre verilmez.
 • İstediğiniz zaman oyunu sonlandırabilirsiniz fakat tekrar oyuna devam edemezsiniz.
 • Cep telefonu kullanmak, fotoğraf, video çekimi ve ses kaydı yapmak kesinlikle yasaktır.
 • Oyun hamileler, epilepsi, klostrofobi, panik atak, kalp gibi sağlık sorunları olanlar için uygun olmayabilir, sorumluluk size aittir.
 • Şiddet, zorlama ve güç gerektirecek unsur yoktur dolayısıyla oluşabilecek hasarlardan siz sorumlusunuz.
 • Oyun sırasında korku unsurlarına kasıtlı temas, tekme, yumruk atmak ve cisim fırlatmak kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde oyun sonlandırılır.
 • Sınırsız ipucu alma ve doyasıya eğlenme hakkına sahipsiniz.

ŞİRKETLER İÇİN

Şirketimiz korku ve macera temalı kaçış oyunları sunarak şirket çalışanlarının takım çalışması, zaman yönetimi ve ekip içi iletişim yeteneklerini geliştirmeyi, zorlayıcı oyunlarıyla farklı bakış açısı ve en önemlisi motivasyon kazandırmayı hedeflemektedir. 60 dakika suren bu etkinlik zeka, cesaret, analitik düşünme ve ekip ruhu gerektirmekle birlikte son derece eğlencelidir.

Şirketinizin etkinlik amacı ve mesajınıza uygun olarak oyunun kurgusu, hedef objeleri, katılımcı süresi ve zamanlamasını size göre ayarlayabiliriz. Ödül töreni, yarışma, kokteyl gibi aktivitelerle etkinliğinizi çeşitlendirebiliriz.

Talep doğrultusunda çalışanların ekip içerisindeki öne çıkan özellikleri ve takım çalışmasına yönelik yatkınlıklarını değerlendirdiğimiz kısa bir rapor sunabiliriz.

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuklar için değiştirilmiş senaryo ve kurgumuzla hedefimiz 8-12 yaş arası çocuklarımızın eğlenirken sosyal becerilerini geliştirmek, grup aktivitelerinde paylaşım, liderlik ve sorumluluk bilinci kazanmalarına yardımcı olmaktır.
Çocuklar oyuna bir yetişkinle birlikte girerler. Bu yapacağınız seçime göre sizden veya ekibimizden biri olabilir.
Gizli geçitler, bilmeceler, şifreler ve danslarla birlikte gizemli hedefe gittiğimiz bu oyunumuz çocuklar için bolca macera, eğlence ve dedektiflik deneyimi içeriyor.

ÖZEL GÜNLER

Doğum günü, evlilik teklifi, yıl dönümü, anneler günü gibi özel günleriniz için talebiniz doğrultusunda bir plan yaparak gününüzü eşsiz kılabiliriz. Ayrı bölümlere saklanıp hayalet kılığına giren arkadaşlar, şifrelerden çıkan hediyeler, son odada gelen evlilik teklifi gibi çeşitlendirebileceğimiz senaryolarla gününüzü kutlayabiliriz.

HEMEN REZERVASYON YAP

3 kişi 150 TL - 4 kişi 180 TL - 5 kişi 200 TL - 6 kişi 240 TL - 7 kişi 280 TL - 8 Kişi 320 TL

Oyunumuzda yalnızca nakit ödeme geçerlidir.

Bize Ulaşın

Franchise, danışmanlık ve talepleriniz için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Konu

İletiniz

0.555.447 5989

Sinanpaşa Mah. Küçük Remzi Sok. No:4 34353 Beşiktaş / İSTANBUL

info@besiktaskorkuevi.com